mirmirik / Hakkında

Hakkında

Tolga MırmırıkSite sahibi, Balıkesir’de doğmuş ve üniversiteyi İstanbul’da okuyup iş hayatına 1997 yılında burada atılmış olan, teknoloji, bilim, kedi ve video oyunları sevdalısı Tolga Mırmırık’ tır. Pide ve Muffin isimli iki kedisinin hayalleri, Nada ve Viki adlarındaki kedilerin de kendileri ile Kadıköy’de yaşamaktadır. mirmirik.com sitesindeki yazılar, genel olarak bu kişinin hayatındaki inişler ve çıkışlar ile ilgili olsa da, sitenin geneli sadece akıldan bir ara geçmiş olan herhangi bir şeyin karalandığı bir not defteridir. Buradaki yazıların ve fikirlerin hiçbirisi, site sahibinin şimdiye kadar çalıştığı ya da şu anda çalışmakta olduğu şirket(ler)i, bu şirketlerin müşterilerini, çalışanlarını ya da iş ortaklarını, bu site sahibinin tanıdıklarını, ailesini, arkadaş ya da dostlarını bağlamaz.

Site sahibine Facebook, LinkedIn ya da Twitter üzerinden ulaşabilirsiniz, bunları yoğun olarak kullanmaya çalışır… Gezmeyi, doğayı, dalış yapmayı, hayvanları ve denizi sever. Sağda solda çektiği fotoğraflarını da Instagram hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

Kullanım Koşulları

mirmirik.com isimli internet sitesine girmekle, bu sayfada görmüş olduğunuz “Kullanım Koşullarını” aynı şekilde kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Bazı şartlara bağlı kalmak koşulu ile bu sitedeki tüm içeriği (yazı, resim, tasarım) dilediğiniz gibi kopyalamakta ve olduğu gibi dağıtmakta özgürsünüz. İçerik, “Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 License” lisansı ile korunmaktadır. Buna göre; içeriği kopyalarken, kullanırken ve/veya dağıtırken aşağıdaki kurallara uymanız gerekir:

a. Kaynak olarak sitenin adresini belirtmek zorundasınız (bkz: siteye link),
b. İçeriği kullanırken adı ne olursa olsun ticari gelir elde edemezsiniz,
c. Lisansa tabi olan içerik üzerinde herhangi bir değişiklik yapamazsınız.

“Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 License” lisansı ile ilgili olarak daha fazla bilgi için Creative Commons Licence adresini ziyaret ediniz.

Sitedeki Yorumlar

Sitede yazılan yorumlar siteyi ve site sahibini bağlayıcı nitelikte değildir. Sitede yayımlanan resim ve yazılara yapılan yorumlarda Türkiye Cumhuriyeti yasalarında suç unsuru olarak kabul edilen içeriğe izin verilmez. Kişi ve kurumlar hakkında yapılan hakaret içerikli, küçük düşürücü yorumlar ile; dil, devlet, ırk, din ve cinsiyet ayrımcılığı ile terör, terörizm ya da teröristleri övücü yorumların zaman geçmeden siteden silinmesine çalışılacaktır. Ancak, bunun süresi site sahibi tarafından garanti edilmemektedir. Bu kısıtlamalar dışında siteye eklenmiş olan yorumlar sitede yayımlanır. Kişi, kurum ve/veya kuruluşlara cevap hakkı doğuracak yorumlara ilişkin tekzip yayımının hakkı Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinin yetkisi dahilindedir. Yazılara yapılan yorumlarda “insani zeka” yerine “küfür” ve “karalama” seçenlerin yorumları yayımlanmak yerine, çöpe atılır.

Siteye link

mirmirik.com sitesine link vermek için aşağıdaki kodu sitenize ekleyebilirsiniz.

<a href="http://mirmirik.com/" title="mirmirik.com - Bir kedi günlüğü">mirmirik.com</a>

Gizlilik İlkesi

mirmirik.com sitesi sahibi, sitede girilen tüm kişisel bilgilerin korunması ve saklanması için bilinen güncel önlemleri almaya çalışır. Girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz siz aksini talep etmediğiniz müddetçe hiçbir şekilde başka bir ortam ile paylaşılmaz ve ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılmaz. Kişisel bilgileriniz Türkiye Cumhuriyeti yetkili mahkemelerinden alınan ilgili bir karar olmadığı müddetçe hiç kimse ile paylaşılmaz.

Top